Klein chce znokautować Gamrota na UFC Vegas 107! „Będę pierwszym, który to zrobi”

Ludovit Klein, podobnie jak Mateusz Gamrot, nie będzie chciał czekać do decyzji sędziowskiej. Słowak chce też zapisać się w rekordzie Polaka.
Po wielu miesiącach oczekiwania wreszcie doczekaliśmy się ogłoszenia kolejnej walki „Gamera”. Był podwójny mistrz KSW wystąpi podczas UFC Vegas 107 w kompleksie Apex.
Walkę Gamrot vs. Klein obstawisz u bukmachera FORTUNA. Nowi użytkownicy pierwszy zakład obstawią bez ryzyka do 100 zł, a na start otrzymają darmowe 30 zł za depozyt i rejestrację.
Ludovit Klein przed walką z Gamrotem na UFC Vegas 107
Słowacki wojownik udzielił wywiadu Jamesowi Lynchowi. W rozmowie przyznał, że starcie z Mateuszem Gamrotem to bodaj największe z dotychczasowych wyzwań w jego karierze:
– To duże wyzwanie. Myślę, że najtrudniejsza walka w mojej dotychczasowej karierze, ale podoba mi się to. Jestem gotowy. Chciałem z nim walczyć, więc rzuciłem mu wyzwanie.
Wskazując mocne strony Polaka Ludovit Klein niczego odkrywczego nie powiedział, niemniej dodał, że uważa się za odpowiedniego rywala do „oktagonowego tańca”:
– Wiem, że jest mocnym zapaśnikiem i ma dobry parter, ale ma też dobrą stójkę. Czuję jednak, że jestem dla niego dobrym przeciwnikiem. Jestem kompletnym zawodnikiem, wszechstronnym. To będzie naprawdę dobra walka.
Mateusz Gamrot mówił na wywiadach, że będzie polował na skończenie oponenta przed czasem. Klein również wizualizuje w głowie „czasówkę”. Co więcej, chce zostać pierwszym, który znokautuje „Gamera”:
– W głowie wizualizuję sobie zwycięstwo przez nokaut. Będę pierwszym, który znokautuje Mateusza Gamrota.
Popularny „Mr. Highlight” ma na koncie 10 walk pod szyldem UFC, z których wygrał w siedmiu i notując przy tym jeden remis. Słowak nie znajduje się w rankingu wagi lekkiej, niemniej wiktoria z nim może popchnąć Gamrota w odpowiednim kierunku.