Najman podsumował porażkę reprezentacji Polski! „Jak ci z Mołdawii opowiedzą kumplom w robocie, to nie uwierzą”

Marcin Najman nie powstrzymał się od mocnych komentarzy po głośnej porażce reprezentacji Polski. Podsumował wczorajszy mecz i wbił szpilkę w kadrę.

Kolejna kompromitacja piłkarskiej kadry za nami. Tym razem biało-czerwoni przegrali z Mołdawią. Polacy byli gigantycznymi faworytami, a kursy wynosiły 1.20 do 11.50. Raczej nikt nie spodziewał się, że licząca niecałe 3 miliony mieszkańców Mołdawia sprawi taką niespodziankę.

Po pierwszej połowie Polska prowadziła 2:0, a bramki zdobyli Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski. Zaraz na początku drugiej odsłony Mołdawia zdobyła pierwszego gola, a po bramkach w 79′ i 85′ minucie wyszła na prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:3.

Media zasypały krytyczne komentarze zarówno ze strony kibiców, jak i ekspertów i osób ze środowiska piłkarskiego. Nikt nie ma wątpliwości, że Polska powinna łatwo zwyciężyć ten mecz. Głos zabrał także Marcin Najman, który w swoim stylu skomentował porażkę reprezentacji.

Freak fighter zamieścił kilka wpisów i napisał w nich:

– Wygląda to tak, jakbym z Daro Lwem przegrał przez Knockout …

– Najgorsze w tym wszystko jest to, że jak ci z Mołdawii opowiedzą to jutro kumplom w robocie, to tamci nie uwierzą…

– Szykuje się nam bardzo trudny mecz z Wyspami Owczymi. Tu trzeba pełnej mobilizacji. Tolerancja błędu już minimalna. Żeby przynajmniej wyszarpać remis!