High League

„Bonus BGC” stracił kontakt z rzeczywistością? „High League straszy, że będzie zabijać moją rodzinę”

Piotr Witczak znany jako „Bonus BGC” może mieć poważne problemy ze zdrowiem psychicznym. W ostatnich dniach zaskoczył swoich kibiców szokującymi wpisami.

Freak fighter miał powrócić do klatki na wrześniowej gali High League 4. Podczas wydarzenia miałby szansę odnieść pierwsze zwycięstwo w formule MMA. Nie wiadomo jednak, czy po tym, co opublikował na swoich social mediach, w ogóle wejdzie do klatki.

„Bonus BGC” kolejny raz atakuje High League

Witczak udostępnił kilka wpisów, z których trudno było cokolwiek zrozumieć. W jednym z nich oświadczył, że nie wejdzie do klatki na wrześniowej gali i uderzył we włodarzy federacji – Nie zawalczę na High League, bo chcę uratować Polskę przed Czeczenami.

Po tych słowach pojawiły się przeprosiny i wyjaśnienia. „Bonus BGC” zdradził, że bierze leki, a jego partnerka wspomniała również o chorobie psychicznej freak fightera, przez którą zamieścił właśnie takie wpisy.

Witczak dodał, że potrzebuje zrobić sobie przerwę od Internetu, jednak nie trwała ona długo. Szybko na jego Instastory pojawiły się kolejne słowa skierowane do kibiców, w których oskarża federacja o szokujące rzeczy – High League chce, abym walczył dla nich za wszelką cenę. Straszą, że będą zabijać moją rodzinę.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Wideo z ataku "Ferrariego" obiegło świat! Mistrz KSW skomentował zachowanie Amadeusza Roślika!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.